Оберіть місто:

#26 — IT Project Managment

Будемо обговорювати ефективне управління командами та проектами, правильне спілкування з замовником та успішні переговори.

Роман Сахаров

Stakeholders and expectations, або коли проекти успішні?

Роман Сахаров

Business Analysis Manager & Delivery manager в EPAM Systems

Certified Scrum Master, Leading SAFe® certified,переможець IT Awards 2014 в номінації Business Analysis

Виконує ролі аналітика та ПМа в аутсорсингових проектах. Очолює Український відділ центру компетенцій бізнес аналізу і менторингу бізнес аналітиків в компанії EPAM. Активно розвиває компетенцію бізнес-аналізу та product management в EPAM та на Українському ринку. Проводить тренінги, курси і зустрічі спільнот з бізнес аналізу, гнучких методологій і управління проектами. Консультує проекти на тему організації процесів бізнес аналізу, організації Agile розробки і масштабування Scrum. Спікер на ряді Українських конференцій.

Часто на проекті йде фокус на швидкість розробки, якість або на кількість впроваджених фіч. Та, насправді, нічого з вищесказаного немає значення, якщо це не те, що очікують наші замовники. Ця поширена помилка загубила не один проект. Тож у доповіді поговоримо про те як уникнути проблем з визначенням і керуванням очікуваннями і відповімо на питання: - Як визначити, хто є замовником для вашого проекту? - Хто вам допоможе, а хто буде заважати? - Які очікування у замовника від проекту? - Як домовитись і побудувати відносини на довірі? І звичайно як допомогти вашій команді у спілкуванні з замовником!"Реєстрація

Вхід